WF-XH2.54-4PB1
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-XH2.54-4PB1
JLCPCB Part #
C53144778
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Copper alloy Right Angle Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS