WF-MX1.25-4PZZ
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-MX1.25-4PZZ
JLCPCB Part #
C53144848
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 4 4P Brass LCP Through Hole Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS