WF-1F125A5P
MFR.Part #
WF-1F125A5P
JLCPCB Part #
C23390356
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 1A 1x5P 2.4mm 4.3mm 5 5P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS