WF-MX1.25-2PA1
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-MX1.25-2PA1
JLCPCB Part #
C53144811
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS