WF-HA2.54-5PWZ
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-HA2.54-5PWZ
JLCPCB Part #
C53144754
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 2A 5 5P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS