B254YD-ZS17P-PC032
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
B254YD-ZS17P-PC032
JLCPCB Part #
C49563281
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x17P 34P 3A 8.5mm Copper alloy Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS