A127UP-ZS03P
MFR.Part #
A127UP-ZS03P
JLCPCB Part #
C41366777
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 2x3P 3.9mm 6P Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS