A127UP-ZD12P
MFR.Part #
A127UP-ZD12P
JLCPCB Part #
C41366767
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 12P 1A 1mm 1x12P 3.9mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS