A127UL-WD17P
MFR.Part #
A127UL-WD17P
JLCPCB Part #
C41783882
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 17P 1A 1mm 1x17P 4mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm(Staggered pins) Pin Headers ROHS