TSA122G50-250
Extended
Manufacturer
BRIGHT
MFR.Part #
TSA122G50-250
JLCPCB Part #
C294579
Package
插件,11.7x11.5mm
Description
-25℃~+70℃ 11.5mm 11.7mm 12V 2.5N 50,000 cycles 50mA 5mm Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,11.7x11.5mm Tactile Switches ROHS