TSA062G43-250
Extended
Manufacturer
BRIGHT
MFR.Part #
TSA062G43-250
JLCPCB Part #
C294507
Package
Plugin,6.1x6.1mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 2.5N 4.3mm 50,000 cycles 50mA 6.1mm 6.1mm Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS