W5M33R0J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
W5M33R0J
JLCPCB Part #
C1016575
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-55℃~+200℃ 33Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS