PWR4525WR125FE
MFR.Part #
PWR4525WR125FE
JLCPCB Part #
C4315998
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 125mΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±150ppm/℃ SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS