SRU8045A-220Y
MFR.Part #
SRU8045A-220Y
JLCPCB Part #
C2046667
Package
SMD-4P,8x8mm
Description
2.15A 2.15A 22uH 94mΩ AEC-Q200 ±30% SMD-4P,8x8mm Power Inductors ROHS