78F8R2J-RC
MFR.Part #
78F8R2J-RC
JLCPCB Part #
C1329571
Description
20MHz 40@7.9MHz 425mA 550mΩ 8.2uH ±5% 插件,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS