SRU6013-150Y
MFR.Part #
SRU6013-150Y
JLCPCB Part #
C2050505
Package
SMD,6.2x6.5mm
Description
15uH 235mΩ 800mA ±30% SMD,6.2x6.5mm Power Inductors ROHS