SRR6603-471ML
MFR.Part #
SRR6603-471ML
JLCPCB Part #
C2042436
Package
SMD,6.6x4.4mm
Description
1.8Ω 190mA 470uH 60mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.6x4.4mm Power Inductors ROHS