CR0805AFX-1100ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805AFX-1100ELF
JLCPCB Part #
C19947051
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS