SRR6603-100ML
MFR.Part #
SRR6603-100ML
JLCPCB Part #
C2041813
Package
SMD,6.6x4.4mm
Description
10uH 1A 370mA 75mΩ ±20% SMD,6.6x4.4mm Power Inductors ROHS