SRR1206-180ML
MFR.Part #
SRR1206-180ML
JLCPCB Part #
C5760251
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
18uH 2.5A 4.7A 50mΩ ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS