SRR1280A-221K
MFR.Part #
SRR1280A-221K
JLCPCB Part #
C2042624
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.6A 1.7A 220uH 400mΩ ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS