SRR1205-500YL
MFR.Part #
SRR1205-500YL
JLCPCB Part #
C2051292
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.5A 2.8A 200mΩ 50uH ±15% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS