SDR1305-681K
MFR.Part #
SDR1305-681K
JLCPCB Part #
C6293968
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.4Ω 580mA 680uH ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS