SRR0906-470ML
MFR.Part #
SRR0906-470ML
JLCPCB Part #
C2051565
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
1.3A 180mΩ 1A 47uH ±20% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS