SRR0804-560K
MFR.Part #
SRR0804-560K
JLCPCB Part #
C2051681
Package
SMD,8x10.5mm
Description
500mA 56uH 600mΩ 850mA ±10% SMD,8x10.5mm Power Inductors ROHS