5.0SMDJ10CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ10CA-QH
JLCPCB Part #
C1984248
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 2.2065kA@8/20us 22.1V 5kW@8/20us 6uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS