SRP7050WA-220M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP7050WA-220M
JLCPCB Part #
C19947701
Package
SMD,7.9x7.3mm
Description
22uH 5A 6.3A 85mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.9x7.3mm Power Inductors ROHS