SRP0315-3R3K
MFR.Part #
SRP0315-3R3K
JLCPCB Part #
C1015941
Package
SMD,3.1x3.4mm
Description
110mΩ 2.5A 3.3uH 3.4A ±10% SMD,3.1x3.4mm Power Inductors ROHS