SRP7028AA-3R3M
MFR.Part #
SRP7028AA-3R3M
JLCPCB Part #
C3223893
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
22mΩ 3.3uH 6.5A 9.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS