SRP5020C-2R2M
MFR.Part #
SRP5020C-2R2M
JLCPCB Part #
C1012644
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
2.2uH 36mΩ 5.5A 8.8A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS