SRP5015TA-3R3M
MFR.Part #
SRP5015TA-3R3M
JLCPCB Part #
C2043561
Package
SMD,5.2x5.7mm
Description
3.2A 3.3uH 4.5A 78mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.7mm Power Inductors ROHS