SRP3020CC-1R0M
MFR.Part #
SRP3020CC-1R0M
JLCPCB Part #
C24260592
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
1uH 30mΩ 5.5A 5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS