SRP3012TA-5R6M
MFR.Part #
SRP3012TA-5R6M
JLCPCB Part #
C2043221
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
1.5A 2.2A 310mΩ 5.6uH AEC-Q200 ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS