SRP1770TA-4R7M
MFR.Part #
SRP1770TA-4R7M
JLCPCB Part #
C2045586
Package
SMD,17.8x16.9mm
Description
25A 4.7uH 5.5mΩ 50A AEC-Q200 ±20% SMD,17.8x16.9mm Power Inductors ROHS