SRP1270-5R6M
MFR.Part #
SRP1270-5R6M
JLCPCB Part #
C1331453
Package
SMD,13.7x13.7mm
Description
10mΩ 14A 26.5A 5.6uH ±20% SMD,13.7x13.7mm Power Inductors ROHS