CRT0603-BY-1200ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-1200ELF
JLCPCB Part #
C4210181
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS