SRP1265A-8R2M
MFR.Part #
SRP1265A-8R2M
JLCPCB Part #
C2042528
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
10.5A 12mΩ 16A 8.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS