CRS2010AFX-1001ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRS2010AFX-1001ELF
JLCPCB Part #
C4006571
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS