SRP1040VA-470M
MFR.Part #
SRP1040VA-470M
JLCPCB Part #
C3222908
Package
SMD,11x10mm
Description
167mΩ 4.5A 47uH 4A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS