SRP1038C-470M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP1038C-470M
JLCPCB Part #
C2046980
Package
SMD,10x11mm
Description
145mΩ 3.2A 47uH 5A ±20% SMD,10x11mm Power Inductors ROHS