SRN6028-2R2Y
MFR.Part #
SRN6028-2R2Y
JLCPCB Part #
C7084520
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 26mΩ 3.7A 4.2A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS