SRN5020TA-8R2M
MFR.Part #
SRN5020TA-8R2M
JLCPCB Part #
C1330292
Package
SMD,5x5mm
Description
1.75A 1.9A 8.2uH 98mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS