SMA6J24CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J24CA-Q
JLCPCB Part #
C1847785
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 15.5A 1uA 24V 29.5V 38.9V 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS