4605X-101-561LF
MFR.Part #
4605X-101-561LF
JLCPCB Part #
C1358715
Package
SIP-5-2.54mm
Description
200mW 4 5 560Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS