SRF1260-470M
MFR.Part #
SRF1260-470M
JLCPCB Part #
C3273445
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
2.71A 3.24A 47uH 86mΩ ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS