CHV2512-FX-1005EST
MFR.Part #
CHV2512-FX-1005EST
JLCPCB Part #
C4252746
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS