PWR263S-35-7R50J
MFR.Part #
PWR263S-35-7R50J
JLCPCB Part #
C1356492
Description
-55℃~+155℃ 35W 7.5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS