SRF0703A-100M
MFR.Part #
SRF0703A-100M
JLCPCB Part #
C6235010
Package
SMD-4P,7.6x7.6mm
Description
10uH 2.08A 2.47A 82.6mΩ AEC-Q200 ±20% SMD-4P,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS