SDE0805A-8R2M
MFR.Part #
SDE0805A-8R2M
JLCPCB Part #
C2045119
Package
SMD,7.8x7mm
Description
3.6A 39mΩ 3A 8.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS