CRM1206-FX-1872ELF
MFR.Part #
CRM1206-FX-1872ELF
JLCPCB Part #
C7115634
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS